Poznaj Solbet

O nas

SOLBET jest liderem oraz największym producentem autoklawizowanego betonu komórkowego w Polsce. Od dziesięcioleci specjalizujemy się również w produkcji zapraw murarskich, zapraw tynkarskich, klejów oraz innych produktów chemii budowlanej, stosowanych w kolejnych etapach budowy i wykończenia budynku. Produkty chemii budowlanej sygnowane marką SOLBET są obecne na rynku od 1978 roku. Ich dystrybucja odbywa się na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Oferowane przez nas wyroby chemii budowlanej SOLBET to produkty wysokiej jakości – dokładnie przebadane i produkowane według sprawdzonych receptur, w oparciu o mineralne surowce. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że gwarantuje to trwałość produktów oraz zachowanie ich bardzo dobrych parametrów w długim okresie użytkowania.

Chemia budowlana SOLBET produkowana jest w zakładzie w Aleksandrowie Kujawskim, a także w zakładzie w Rogowcu, gdzie powstają wyroby na bazie gipsu. Oba zakłady to kolejne gałęzie naszej produkcji, dzięki którym pod marką SOLBET oferujemy kompletny system budowlany SOLBET Perfekt. Składają się na niego materiały ścienne z betonu komórkowego oraz wysokiej jakości produkty chemii budowlanej niezbędne przy wznoszeniu i wykańczaniu budynku. Jesteśmy przekonani, że systemowe podejście do procesu budowlanego przynosi wiele korzyści zarówno inwestorom, jak również projektantom i wykonawcom.
Dzięki szerokiej ofercie renomowanych produktów systemowych, w tym chemii budowlanej realizujemy misję lepszego budowania.